KURZY PRO VEŘEJNOST
KURZY PRO VEŘEJNOST
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

Letní škola multimédií

Zpestřete si léto kreativní a praktickou letní školou multimédií (LŠMM). Pojďte fotografovat, tvořit grafiku, natáčet a stříhat videa a hlavně kreativně tvořit s partou mladých lidí.

Naučíte se multimédia tvořit i použít a v budoucnu tak umět propagovat sami sebe, svoji firmu, značku nebo i kapelu skrze jednoduchou internetovou kampaň. Během jednoho nebo dvou týdnů vytvoříte multimediální obsah pro klasické promo digitální formáty jako Facebookovou stránku, YouTube, mailing a bannerovou reklamu. Na letní škole multimédií se potkáte s vyučujícími oboru Multimédia v ekonomické praxi z Grafické a multimediální laboratoře FIS VŠE a také s odborníky z praxe.

Obsah letní školy

Připraveno je celkem 12 dnů výuky, tj. více než 55 hodin přednášek a workshopů plných informací – když se zapíšete na celou LŠMM, budete se učit:

  • kreativní postupy a postup tvorby reklamní kampaně
  • fotit a zpracovávat fotky
  • natáčet a stříhat videa
  • tvořit plakáty a bannery
  • vytvořit reklamní kampaň

Na začátku se seznámíte se zadáním úkolu, který budete v průběhu letní školy zpracovávat. Budete pracovat v malých týmech cca 3 – 4 lidí za vedení mentora. Týmový úkol bude zaměřen na konkrétní produkt nebo službu a spočívá ve vypracování 10 multimediálních facebookových příspěvků zahrnujících aplikace vlastního grafického stylu, infografiku, bannery, flyery, plakát, produktové a image fotografie a video spot. Každé ráno probíhá informační schůzka s mentory, kde představíte dosavadní výstupy, získáte zpětnou vazbu a sestavíte plán na další práce na daný den. Každý den absolvujete zpravidla 3–4× 90 minut výuky formou praktických přednášek, diskusí a workshopů. V druhé části dne budete pracovat na počítačích s potřebným vybavením za přítomnosti konzultanta, který Vám bude k ruce a v případě potřeby poradí. Poslední den každého týdne letní školy je vyhrazen na finalizaci projektů a veřejné prezentaci celé kampaně s hodnocením lektorů.

Termín

24.7. – 5.8.2017 – celkem 14 dnů – 12 výukových dnů – více než 55 hodin přednášek a workshopů

Obtížnost LŠMM

Letní škola je připravena pro začátečníky a mírně pokročilé zpracovatele multimédií bez omezení věku. LŠMM je otevřena studentům středních škol, vysokých škol i nestudentům.

Přihláška na Letní školu multimédií

Letní školu multimédií pro Vás pořádá Grafická a multimediální laboratoř Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

nadpis-lsmm-01

 

 

Nejbližší termíny kurzů

od 12. 2. 2018

duben 2018

 

LEKTOŘI KURZŮ