Stres management – jak se z toho nezbláznit

Začarovaný kruh přemíry práce, nedostatku spánku, nezvládání agrese ostatních, plnění požadavků lidí okolo. Nervozita, vyčerpání, ze kterého pak pramení neschopnost skutečně odpočívat a následně podat očekávaný výkon… Můžete se rozhodnout, jak chcete žít, co chcete prožívat, jak budete snášet stres a zda se mu budete podléhat. Cílem kurzu je formou sebereflexe zhodnotit míru a účinky prožívaného stresu, naučit se techniky pro zvládnutí zátěže i možnosti prevence stresu v každodenním životě.

• Co je to stres; sebereflexe, co u mne způsobuje stres, jak je prožívám ve všech rovinách
  • Odbourávání stresu – pohybová, dechová, mentální cvičení, inventář svého životního stylu
  • Asertivita, řešení konfliktních situací a jejich prožívání
  • Praktické ukázky metod – cvičení, relaxace, autogenní trénink, masáže

Vítáni jsou všichni, kdo chtějí ať už z preventivních důvodů či při řešení své aktuální situace najít inspiraci pro každodenní zátěžové situace.

Leona Vyvialová

lektorka měkkých dovedností; s praxí s řešením stresu dlouhodobě nezaměstnaných; s osobní zkušeností s prací v náročném výkonnovém prostřední korporátních firem a řešením syndromu vyhoření; masérka reflexní a sportovní masáže; zastánce principů tradiční čínské medicíny.

Kateřina Drbohlavová

Kateřina Drbohlavová má praxi se stresovou zátěží u vrcholových sportovců a zkušenost se syndromem vyhoření; je zastáncem komplexního přístupu, v rámci své masérské praxe (terapeutická, sportovní masáž) má možnost vidět, do jaké až míry může stres ovlivnit fyzické zdraví.

2 x 8 hodin (á 45 min)

maximálně 15 osob

4.750,-

10% sleva pro členy kluu absolventů VŠE a studenty VŠE

11. – 12. 5. 2016 v budově Vysoké školy ekonomické v Praze.

Osvědčení o absolvování.