Rétorické a prezentační dovednosti II.

Mluvený jazykový projev nabývá v současné společnosti nové důležitosti. Umění veřejně promluvit často představuje podmínku úspěchu, řečnické vzdělání bývá konkurenční výhodou. Otevřením kurzu reagujeme na zájem absolventů kurzu Rétorické a prezentační dovednosti o jeho pokračování. Cílem navazujícího kurzu je dokonalé zvládnutí základních technik verbální komunikace a základních dovedností nonverbální komunikace – najít sebe sama v oblasti zvané rétorika.

Analýza a interpretace vlastního jazykového projevu. Kultivace promluvy, včetně vylepšení individuální rétorické techniky. Praktická cvičení komunikativních dovedností, nácvik verbální  i nonverbální komunikace. Modelování řečnických situací. Maximální aktivita posluchačů je nutností.

Absolventi odborného kurzu Rétorické a prezentační dovednosti.

PhDr. Věra Radváková, Ph.D.

Kurz je realizován formou 3 odpoledních bloků po 3 hodinách (a‘ 45 minut).

1 600,- Kč
1 440,- Kč (pro členy Klubu absolventů VŠE a studenty VŠE)

Kurz je realizován formou 3 odpoledních bloků po 3 hodinách (a‘ 45 minut) v následujících termínech:

• 25.04.2017 od 15:00 do 17:30 na místnosti 473nb
  • 02.05.2017 od 15:00 do 17:30 na místnosti 473nb
  • 09.05.2017 od 15:00 do 17:30 na místnosti 473nb

v budově Vysoké školy ekonomické v Praze (nám. W. Churchilla).

Osvědčení o absolvování za podmínky minimálně 75% účasti.

Lektorka tohoto kurzu:
PhDr. Věra Radváková, Ph.D.