Práce s daty v MS Excel

Rozsáhlé datové soubory, kontingenční tabulky, filtry, databáze, to vše v MS Excel. Sice to není databázový program, nicméně má spoustu funkcí, které práci s databází umožňují. S  daty je možné nejrůznější popisné analýzy velmi elegantním způsobem. Naučíme vás to.

• Databáze
  • Databázové funkce
  • Seznamy
  • Filtry
  • Kontingenční tabulky

Kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit zpracovávat rozsáhlé datové soubory v MS Excel. Potřebné vstupní znalosti: Základy práce s MS Excel.

Ing. Petr Mazouch, Ph.D.

Jedná se o jednodenní kurz zahrnující výuku 8 hodin (a‘ 45 minut), 2 přestávky a hodinovou pauzu na oběd.

2 750,- Kč

2 475,- Kč  pro členy klubu VŠE a studenty VŠE

Celodenní kurz 27. 4. 2016 v budově Vysoké školy ekonomické v Praze  v místnosti nb 473

Vlastní notebook s MS Excel.

Osvědčení o absolvování a složení závěrečného testu.

Petr Mazouch

Lektor tohoto kurzu: